GENERIC 180W ZephyrusCHARGING Brick Compatible with ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 G15 GA502, ASUS ADP-180TB H 20V 9A AC, ASUS TUF Gaming Charging F15 F17 FX505D FX505G
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
16 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Payment Methods:
Description
(as of Dec 08, 2025 07:10:49 UTC – Details)
GENERIC 180W ZephyrusCHARGING BRICK COMPATIBLE WITH ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 G15 GA502, ASUS ADP-180TB H 20V 9A AC , ASUS TUF Gaming Laptop CHARGING F15 F17 FX505D FX505G
Input: 100-240V 50-60Hz Output:20V 9A 180W;Connector Size:6.0*3.7mm(s outer diameter is 6.0mm while the inner one is 3.7mm. What’s more there is a needle inside.);Please confirm the【 Voltage and Amps and plug tip size are acCHARGING BRICKant!
Specification
Overview
Processor
Display
RAM
Storage
Video Card
Connectivity
Features
Battery
General
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “GENERIC 180W ZephyrusCHARGING Brick Compatible with ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 G15 GA502, ASUS ADP-180TB H 20V 9A AC, ASUS TUF Gaming Charging F15 F17 FX505D FX505G”